Hinnad

10 minutit – 26 €    Isutekitaja maa ja taeva vahel lendamiseks

15 minutit – 39 €    Piisav aeg et saavutada esmane tasakaal ning sõitu nautima hakata, kontrollides sõidusuunda ja kiirust

30 minutit – 75 €   Kontroll on käes ja selgitame keerulisemaid manöövreid (julgemad on proovinud backflip’i sooritamist)

Ühe komplekti tellimine päevaks – 1200€   Tellida saab eeldusel, et on olemas jeti vette laskmiseks slip ning veekogu vähemalt 3m sügav. Kui ei ole lubatud mootorpaadiga sõita, vajalik eriluba kohalikult omavalitsuselt.

Flyboard Premium pakett seltskonnale – 1700€    Tahaksid korraldada eriti meeldejääva sünnipäeva või firmapeo? Või otsid hoopis loomingulisi ja seiklusrohkeid ideid, kuidas muuta unustamatuks ühe peatselt abielu randa sõudva noore viimased vallalise päevad? See on kõik, mida vajad! Tule oma seltskonnaga ja sa ei pea kahetsema! Flyboard Premium pakett sisaldab 15 minutilisi Flyboard sõite Katariina kai ääres Tallinnas (kuni 10 sõitjat), misjärel sõidutab kuni 20 inimest mahutav buss kõik pidulised Männiku lasketiiru, kus toimub inglise kuninglikus stiilis lendavate taldrikute laskmise koolitus ja võistlus auhindadega. See on täpselt nii pöörane ja lõbus, kui see tundub!

KINKEKAART


Flyboardi sõit